جمعه 28 اسفند 1394

کلاس بازیگری

   نوشته شده توسط: حمیدرضا هاتفی    نوع مطلب :اخبار هنری ،اخبار تئاتر ،


انجمن هنرهای نمایشی به ریاست علی هاتفی اقدام به برگزاری کلاس های بازیگری کرده است که در حال حاضر تعداد 25 نفر در حال دیدن آموزش های مقدماتی میباشند.
حسین مروتی مسئول جذب و آموزش انجمن عنوان کرد که مشخصات تمامی افرادی که در این کلاس ها شرکت کنند در انجمن ثبت خواهند شد و چنانچه کارگردانی برای ساخت فیلم و یا تئاتری نیاز به بازیگر داشته باشند به آنها معرفی خواهند شد و همچنین عنوان نمود که برنامه ریزی شده تا پس از این دوره مقدماتی ، دوره تکمیلی برای اعضای قبلی انجمن به همراه اعضای جدید برگزار بشود.
دوستانی که علاقه مند به ثبت نام در انجمن هنرهای نمایشی هستند میتواند مشخصات خود را (نام ونام خانوادگی، سن ) به شماره 09136073741 پیامک کنند تا در دوره بعدی که بعد از عید برگزار میشوند شرکت کنند.


شنبه 22 اسفند 1394

نمایش یاس ارغوانی

   نوشته شده توسط: حمیدرضا هاتفی    نوع مطلب :اخبار تئاتر ،

نمایش یاس ارغوانی اولین اجرای خود را پشت سر گذاشت .

اولین اجرای این نمایش صحنه ای با استقبال خوب مردم اردکان رو به رو شد و موجی از اشک و آه تالار فرهنگ را فرا گرفت که این نشانه ی ارادت مردم به ائمه ی معصومین به ویژه حضرت زهرا (س) می باشد .

این نمایش تا 25 اسفند هرشب ساعت 19 در تالار فرهنگ به روی صحنه می رود .
پنجشنبه 13 اسفند 1394

شروع تمرینات نمایش خیابانی "یونان کوچک"

   نوشته شده توسط: حمیدرضا هاتفی    نوع مطلب :اخبار تئاتر ،


گروه نمایشی طنزآوران به سرپرستی حمیدرضا هاتفی به زودی تقدیم میکند :
نمایش خیابانی " یونان کوچک" به نویسندگی، حامد شهابی زاد و به کارگردانی، حسین مروتی که در رابطه با فرهنگ، سوغات و ابنیه ی تاریخی و مکان های دیدنی شهرستان اردکان با زبانی طنز برای شهروندان و علی الخصوص مسافران نوروزی سخن می گوید و قرار است که در ایام عید در سطح شهرستان اجرا شود.
حسین مروتی هدف از ساخت این نمایش را معرفی بخشی از اردکان برای مسافران نوروزی و شهروندان اردکانی دانست و گفت: مزیت نمایش خیابانی این است که اقشار مختلف مردم را به سمت خود دعوت می کند.
کارگردان یونان کوچک در رابطه با انتخاب این سبک افزود: مسافرانی که به هر دلیلی قرار است از این شهرستان عبوری داشته باشند، با اجرای این نمایش به اردکان دعوت شوند.
گفتنی است در این نمایش، حمیدرضا هاتفی ،مصطفی پورروستایی ، مجید هاتفی ،
علی مروتی، محمد مهدی شیری و امیر محمدرضایی به ایفای نقش می پردازند.


شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic