دوشنبه 29 دی 1393

برای اولین بار...!

   نوشته شده توسط: انجمن هنرهای نمایشی اردکان    

پس از مدتی خاموش بودن سیستم روشنایی، بزرگترین مجموعه تالار نمایشی استان یزد، بالاخره محمد علی زمانیان بعد از نشستن بر صندلی ریاست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی اردکان و با عزم تدبیر خویش، مسیری پر امیدی برای هنرمندان شهرستان اردکان به پیش گرفتن و نوشتن مطلب نقد آمیز یکسال پیش همین نویسنده( همراه با دنیایی پر از امید و عشق و مهر و محبت...) جزمش را جواب داد و به صحنه ی مقدس تالار فرهنگ اردکان لبیک گفت. 
و این افتخار ماست که از آن انجمن هنرهای نمایشی شهرستان اردکان شده است، مدیر سابق این انجمن که اکنون رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی اردکان است؛ برای اولین بار مردی از جنس ریاست این اداره، یک پروژه نمایشی را قرار است کارگردانی بکند. و بنده به نمایندگی اعضای انجمن هنرهای نمایشی اردکان و نویسنده وبلاگ رسمی این انجمن این عزم را جزم نمودن، به جناب آقای محمد علی زمانیان تبریک عرض میکنیم و آرزوی موفقیت و سلامتی شان را داریم.
این پروژه به زودی به صحنه می آید و اکنون روزهای پایانی تمرین این نمایش است؛ این نمایش، با هکاری بخش مدیریت بیمارستان ضیایی شهرستان اردکان و در قالب اجتماعی، کمدی از مشغله های جامعه ی پرستاری لب به سخنی گویا گشوده است؛ از دریچه ی سی سی یو سخن خواهد گفت. کاریست کارگاهی که تلاش و قدرت بداهه گویی اعضای فعال انجمن را طلب می کند که امیدوارم دوستان هنرمندم مثل سابق سر بلند در حضور عموم بدرخشند.
قابل بیان است، ایفای نقش هنرمندانی، همچون جناب آقای علی هاتفی( رئیس انجمن هنرهای نمایشی اردکان) و سرکارخانم افسانه زمانیان به تمرین های نمایش رونقی بخشیده است و قعطا در نتیجه ی گیری این نمایش که به عهده ی حضور مردمان دیار علم و ادب است، باعث افتخارمان می شود.
" پرستار سی سی یو" به زودی شما را خواهد دید، ما به صحنه می آییم و مشتاق دیدارتان...
مصطفی پورروستایی اردکانی


شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic