گروه خبر: مراسم اختتامیه بیست و چهارمین جشنواره استانی، روز گذشته 25 شهریور ساعت 17 در تالار فرهنگ و ارشاد اسلامی استان یزد با حضور داوران این جشنواره ناصر آقایی، حسین راضی ، حسن عابدی و تعدادی از مسئولان استان برگزار شد.

در این مراسم که معاون سیاسی و امنیتی استان محمدعلی طالبی، مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی، دبیر اجرایی جشنواره محمدرضا ابوالحسنی و پیشکسوتانی چون سید ضیاء مدیرطاهری و محمد جباری و مسئولان دیگر برگزار شد، بعد از سخنرانی، تقدیر از پیشکسوتان و اجرای موسیقی به اهدای جوایز به آثار برگزیده پرداخته شد.

دربخش بروشور نرگس ابراهیمی برای نمایش "ترنج"، در بخش طراحی لباس، مرجان السادات طیبی برای "نمایش رقص کاغذ پاره ها" و در بخش طراحی صحنه، ابوالفضل سلیمی برای نمایش ترنج رتبه های برتر را کسب کردند.

در بخش موسیقی داوران هیچ یک از آثار را انتخاب نکردند.

در بخش انتخاب بازیگر زن؛ رتبه اول به ناهید فرجی برای بازی در نمایش "ما به هم دروغ نمی گوییم"، رتبه دوم به صورت مشترک به زهرا زین الدینی برای بازی در "رقص کاغذپاره ها" و سپیده عطارها برای بازی در "ترنج" و رتبه سوم به صورت مشترک به رعنا مؤمنی برای بازی در "ما به هم دروغ نمی گوییم" و مریم هاشمی برای بازی در نمایش "سگ مارس" کسب کردند.

دربخش انتخاب بازیگر مرد؛ رتبه اول علیرضا خورشیدنام برای بازی در نمایش "مابه هم دروغ نمی گوییم"، رتبه دوم به ابوالفضل سلیمی برای بازی در "همیشه همه چیز" و رتبه سوم به صورت مشترک به صاحب حائری زاده برای بازی در "مابه هم دروغ نمی گوییم" و علی دهقان پور برای بازی در نمایش "ترنج" را کسب کردند.

در ادامه و در بخش کارگردانی ؛ صادق نصیری کارگردان "ما به هم دروغ نمی گوییم" رتبه اول، مهدی مرعشی کارگردان "همیشه همه چیز" رتبه دوم و مسیح دهقانی کارگردان"ترنج" رتبه سوم این بخش را به خود اختصاص داده اند.


دربخش نمایشنامه نویسی؛ کیوان میرمحمدی برای "مابه هم دروغ نمی گوییم"رتبه اول و مهدی مرعشی برای "همیشه همه چیز" رتبه دوم بدست آوردند.

گفتنی است؛ داوران این جشنواره دو نمایش "مابه هم دروغ نمی گوییم" و "همیشه همه چیز" را به جشنواره منطقه ای معرفی نمودند.نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic