نمایش «بر پهنه دریا» با کارگردانی و بازی پارسا پیروزفر که از پنجم شهریور اجرای عمومی خود را در سالن استاد ناظرزاده تماشاخانه ایرانشهر آغاز کرده است، شنبه هشتم شریورماه اجرای ویژه‌ای خواهد داشت.

به گزارش سایت ایران تئاتر، در این اجرا به رسم آیین‌های افتتاحیه، گلاب آدینه زنگ نمادین این اجرا را به صدا درخواهد آورد. این هنرمند عرصه تئاتر، سینما و تلویزیون پیش از این نیز زنگ آغاز نمایش‌های دیگری را در تماشاخانه ایرانشهر نواخته است. در این مراسم که با اجرای مسعود فروتن برگزار می‌شود، پارسا پیروزفر، دکتر مجید سرسنگی و گلاب آدینه سخنرانی کوتاهی خواهند داشت.

نمایش «بر پهنه دریا»، نوشته اسلاومیر مروژک به کارگردانی پارسا پیروزفر و با بازی سیاوش چراغی‌پور، هوتن شکیبا، علی ابدالی، پارسا پیروزفر و هوشنگ قوانلو تا 17 مهرماه، هرشب ساعت 20 اجرا خواهد داشت.

آتوسا قلم‌فرسایی طراح صحنه و لباس و نورالدین حیدری‌ماهر برنامه‌ریز و مدیر تولید این اثر نمایشی هستند. پارسا پیروزفر پیش از این نیز نمایش‌های «گلن‌گری،گلن‌راس» و «سنگ‌ها در جیب‌هایش» را در تماشاخانه ایرانشهر روی صحنه برده بود.

اسلاومیر مرژوک نمایشنامه‌نویس مشهور لهستانى، «بر پهنه دریا» را در سال ١٩۶١ نوشته است. این کمدى سیاه، روایت‌گر موقعیت منحصر به فرد سه مرد متمدن و کشتی‌شکسته است که روى کلکى در میان اقیانوس سرگردانند.

علاقه‌مندان برای خرید اینترنتی بلیت می‌توانند به سامانه الکترونیکی تماشاخانه ایرانشهر به آدرس www.tamashakhaneh.ir مراجعه کنند یا برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره‌های 88814115 و 88814125 تماس بگیرند.نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic